ZWF-638-24CW
DigiKey Part Number
289-1272-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZWF-638-24CW
Description
LED MOD ALUMILINE WH LNR STRP 2'
Luminous Flux @ Current/Temperature
469lm
Series
Current - Test
240mA
Temperature - Test
25°C
Size / Dimension
638.00mm L x 12.70mm W