ZWF-438-24WW
DigiKey Part Number
289-1271-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZWF-438-24WW
Description
LED MOD ALUMILINE LNR STRP 1.5'
Luminous Flux @ Current/Temperature
340lm
Series
Current - Test
162mA
Temperature - Test
25°C
Size / Dimension
438.00mm L x 12.70mm W