Q 32,0-JXS21-12-10/10-FU-WA-LF
DigiKey Part Number
1908-1282-2-ND - Tape & Reel (TR)
1908-1282-1-ND - Cut Tape (CT)
1908-1282-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q 32,0-JXS21-12-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Detailed Description
32 MHz ±10ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
MHz Crystal
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Frequency
32 MHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
12pF