Q 13,56-JXS32-8-10/10-WA-LF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
13.56 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
Q 13,56-JXS32-8-10/10-WA-LF
DigiKey Part Number
Q13,56-JXS32-8-10/10-WA-LF-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q 13,56-JXS32-8-10/10-WA-LF
Description
CRYSTAL 13.5600MHZ 8PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
13.56 MHz
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
8pF