DK02006ZO
DigiKey Part Number
3534-DK02006ZO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DK02006ZO
Description
DRILL BIT CARBIDE 2MM
Detailed Description
Drill Bit Carbide 0.079" (2.00mm)
Category
Diameter - Bit
0.079" (2.00mm)
Diameter - Shank
0.157" (4.00mm)
Flute Radius
1.0mm
Type
End Mill, Ball
Length - Overall
50.0mm