81787-100B-02-D
DigiKey Part Number
5378-81787-100B-02-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
81787-100B-02-D
Description
CABLINE-UY HAR 10P 200MM 1:N
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.656' (200.00mm, 7.87")
Category
Pitch - Connector
0.014" (0.35mm)
Manufacturer
I-PEX
Length
0.656' (200.00mm, 7.87")