FX2C-120P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10546-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C-120P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 120POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
120 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder