FX2B-80PA-1.27DSL(71)
DigiKey Part Number
H123377-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-80PA-1.27DSL(71)
Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
80 Position Plug Connector Board to Board Through Hole, Right Angle Solder