FX2B-60PA-1.27DSA(71)
FX2B-60PA-1.27DSA(71)
FX2B-60PA-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10504-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2B-60PA-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
60 Position Plug Connector Through Hole Solder