DF1BA-34DEP-2.5RC
DigiKey Part Number
H3710-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DF1BA-34DEP-2.5RC
Description
CONN PLUG HSG 34POS 2.50MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Plug White 0.098" (2.50mm)
EDA/CAD Models
DF1BA-34DEP-2.5RC Models
Category
Number of Rows
2
Mfr
Row Spacing
0.098" (2.50mm)
Operating Temperature
-35°C ~ 85°C
Pitch
0.098" (2.50mm)