M80-MC20468MA-0450L
DigiKey Part Number
952-M80-MC20468MA-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-MC20468MA-0450L
Description
CBL ASSY 2MM 4POS MALE TO WIRE
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
1.48' (450.00mm)