M80-FE21268F2-0450L
DigiKey Part Number
952-M80-FE21268F2-0450L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FE21268F2-0450L
Description
CBL ASSY 2MM 12POS FMALE TO WIRE
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Length
1.48' (450.00mm)