M80-FC305F1-06-0300L
DigiKey Part Number
952-3980-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC305F1-06-0300L
Description
CBL ASS RG178 FMALE 300MM 6POS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.984' (300.00mm, 11.81")
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")