M80-FC305F1-04-0150F1
DigiKey Part Number
952-3967-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC305F1-04-0150F1
Description
CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 4POS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")