M80-FB11068F2-0150L
DigiKey Part Number
952-M80-FB11068F2-0150L-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FB11068F2-0150L
Description
5+5 POS. FEMALE T-CONTACT DIL 22
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Harwin Inc.
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Series
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")