M300-MC21005M1-0450L
DigiKey Part Number
952-4031-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M300-MC21005M1-0450L
Description
CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 450MM
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Length
1.48' (450.00mm)
Features
Mating Flange, Polarizing Key
Pitch - Connector
0.118" (3.00mm)