M300-MC21005M1-0150L
DigiKey Part Number
952-3995-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M300-MC21005M1-0150L
Description
CBL ASS 3MM M 10POS DUAL 150MM
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")
Features
Mating Flange, Polarizing Key
Pitch - Connector
0.118" (3.00mm)