E45RA-MW307-N
DigiKey Part Number
2632-E45RA-MW307-N-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E45RA-MW307-N
Description
4.5" TFT IPS MIPI DSI HIGH-RES
Customer Reference
Detailed Description
Non-Touch Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color MIPI 4.5" (114.30mm) 480 x 854
Category
Diagonal Screen Size
4.5" (114.30mm)
Manufacturer
Focus LCDs
Viewing Area
57.04mm W x 100.24mm H