PLT18/10/2/S-3C95
PLT18/10/2/S-3C95
PLT18/10/2/S-3C95
DigiKey Part Number
1779-1143-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PLT18/10/2/S-3C95
Description
FERRITE CORE PLT 3C95
Detailed Description
Uncoated 3C95 Ferrite Core PLT Type 0.709" (18.00mm) Length 0.394" (10.00mm) Width Diameter 0.094" (2.40mm) Height
Category
Material
3C95
Height
0.094" (2.40mm)
Length
0.709" (18.00mm)
Width
0.394" (10.00mm)