EQ25/LP-3C95
EQ25/LP-3C95
EQ25/LP-3C95
DigiKey Part Number
1779-1091-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EQ25/LP-3C95
Detailed Description
Uncoated 3C95 Ferrite Core EQ Type 0.984" (25.00mm) Length 0.709" (18.00mm) Width Diameter 0.220" (5.60mm) Height
Height
0.220" (5.60mm)
Length
0.984" (25.00mm)
Width
0.709" (18.00mm)