SA18S10W-30
DigiKey Part Number
5328-SA18S10W-30-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA18S10W-30
Description
FXD ATTN PLUG-JACK SMA 1.3
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 30dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 10W SMA In-Line Module
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 18 GHz
Manufacturer
Fairview Microwave
Power (Watts)
10W
Packaging
Bag
Impedance
50 Ohms