SG7050EAN 312.500000M-KEGA3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
312.5 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG7050EAN 312.500000M-KEGA3
DigiKey Part Number
SER4030TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG7050EAN 312.500000M-KEGA3
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL S
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±30ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
65mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.063" (1.60mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA