SG5032VAN 312.500000M-KJGA0 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG5032VAN 312.500000M-KJGA0
DigiKey Part Number
114-SG5032VAN312.500000M-KJGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG5032VAN 312.500000M-KJGA0
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
30mA
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA