SG3225VAN 148.351600M-KJGA6 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
148.3516 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VAN 148.351600M-KJGA6
DigiKey Part Number
114-SG3225VAN148.351600M-KJGA6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VAN 148.351600M-KJGA6
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
30mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V