SG3225EEN 100.000000M-CJHA3 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
IQD Frequency Products
Siward
In Stock: 200
SiTime
SiTime
100 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225EEN 100.000000M-CJHA3
DigiKey Part Number
114-SG3225EEN100.000000M-CJHA3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225EEN 100.000000M-CJHA3
Description
XTAL OSC XO 100 MHZ LVPECL SMD
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
60mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
25mA
Output
LVPECL
Base Product Number
Voltage - Supply
3.3V