EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
312.5 MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3
DigiKey Part Number
EG-2121CA312.5000M-PHPAL3-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EG-2121CA 312.5000M-PHPAL3
Description
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL S
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±100ppm
Series
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
80mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Output
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max)
20mA