ECS-400-18-33Q-DS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
40 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead