UX3213E0050.000000 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Diodes Incorporated
In Stock: 1,908
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
TXC CORPORATION
Suntsu Electronics, Inc.
Shenzhen SCTF Electronics
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
UX3213E0050.000000
DigiKey Part Number
UX3213E0050.000000DI-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UX3213E0050.000000
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
25mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Last Time Buy
Package / Case
4-SMD, No Lead
Base Resonator
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.045" (1.15mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
10µA
Output
CMOS
Base Product Number
Voltage - Supply
1.8V