DMN2004DWK-7 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 4,681
Datasheet
Nexperia USA Inc.
In Stock: 403
Mosfet Array 20V 540mA 200mW Surface Mount SOT-363