BR200W360
DigiKey Part Number
BR200W360-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR200W360
Description
RESISTOR 200W 360 OHM
Detailed Description
Braking Resistor 360Ohm, 200W
Delta Electronics/Industrial Automation
For Use With/Related Products
CFP2000 Series
Packaging
Box
Specifications
360Ohm, 200W