BR200W250
DigiKey Part Number
BR200W250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR200W250
Description
RESISTOR 200W 250 OHM
Detailed Description
Braking Resistor 250Ohm, 200W
Specifications
250Ohm, 200W