BR200W150
DigiKey Part Number
BR200W150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BR200W150
Description
RESISTOR 200W 150 OHM
Detailed Description
Braking Resistor 150Ohm, 200W
Specifications
150Ohm, 200W