267A42-16
DigiKey Part Number
267A42-16-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
267A42-16
Description
JUMPER BARRIER BLK 16POS SPADE
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
16 Position Barrier Block Jumper Around Barrier, Spade
Category
Number of Positions
16
Manufacturer
Curtis Industries
Pitch
0.437" (11.10mm)