TFE202W32K7680R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Crystal 5pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
TFE202W32K7680R
DigiKey Part Number
CTX1456TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TFE202W32K7680R
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 5PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
32.768 kHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance
5pF