TFE202V32K7680R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
32.768 kHz ±20ppm Crystal 7pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
TFE202V32K7680R
DigiKey Part Number
TFE202V32K7680R-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TFE202V32K7680R
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 kOhms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
32.768 kHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Load Capacitance
7pF