445I23E25M00000 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 445I23E25M00000 |
Description | CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 11 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 25 MHz ±20ppm Crystal 20pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Load Capacitance 20pF |
Mfr | ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms |
Series | Operating Mode Fundamental |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type MHz Crystal | Package / Case |
Frequency 25 MHz | Supplier Device Package 2-SMD (5x3.2) |
Frequency Stability ±30ppm | Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
Frequency Tolerance ±20ppm | Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm) |