220AMA10R is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
APEM Inc.
In Stock: 12,527
Datasheet
Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC