D75A-010.0M-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Connor Winfield
In Stock: 84
Datasheet
10 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
D75A Series
D75A-010.0M-T
DigiKey Part Number
D75A-010.0M-T-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D75A-010.0M-T
Description
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Detailed Description
Voltage - Supply
3.3V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
6mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)