530-26-06-SV-0100F
DigiKey Part Number
CN269-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
530-26-06-SV-0100F
Description
CABLE MOD FLAT 6COND SLVR 100'
Detailed Description
6 Conductor Modular Straight Cable Silver 100' (30.5m)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.267" (6.80mm)
Cable Height
0.097" (2.46mm)