10064-32-1-0500-005-1-TS
DigiKey Part Number
CN568L-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10064-32-1-0500-005-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 25'
Customer Reference
Detailed Description
32 AWG Hook-Up Wire 7/0.0031" Blue 30V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.015" (0.38mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.0027" (0.069mm)
Length
25.00' (7.62m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
30V
Cable Type
Operating Temperature
105°C
Additional Resources
In-Stock: 12
Alternate Color
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLK 25'
In-Stock: 23
HOOK-UP STRND 32AWG 30V WHT 25'
In-Stock: 0
HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 25'
In-Stock: 9
HOOK-UP STRND 32AWG 30V RED 25'
In-Stock: 8
HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRN 25'
In-Stock: 10
Alternate Length
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 100'
In-Stock: 10
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLUE
In-Stock: 11910
HOOK-UP STRND 32AWG 30V BLU 50'