969M101-30-1
DigiKey Part Number
CI30B-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
969M101-30-1
Description
HOOK-UP 30AWG 10KV CLEAR 100'
Customer Reference
Detailed Description
30 AWG Hook-Up Wire Clear 10kV 100.0' (30.5m)
Jacket (Insulation) Diameter
0.210" (5.33mm)
Voltage
10kV
Cable Type
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C