M7C-1000-569-YL
M7C-1000-569-YL
M7C-1000-569-YL
DigiKey Part Number
2267-M7C-1000-569-YL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M7C-1000-569-YL
Description
LABEL 1" POLYESTER YL 1=50'
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Continuous Polyester (PET) Yellow
Category
Applications
General
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Yellow
Series
Length
50' (15.2m)
Packaging
Box
Width
1.000" (25.40mm)