M21-125-C-342-YL
DigiKey Part Number
2267-M21-125-C-342-YL-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M21-125-C-342-YL
Description
SLEEVE 22 AWG TO 16 AWG CART=7FT
Detailed Description
Black, Yellow Heat Shrinkable Label 0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)
Label Size
0.13" W x 0.08" L (3.2mm x 2.1mm); Cable O.D. 0.05" ~ 0.11" (1.2mm ~ 2.8mm)