T30UXIBQ8
DigiKey Part Number
2170-T30UXIBQ8-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
T30UXIBQ8
Description
T30UX SERIES W/ ANALOG OUTPUT; R
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ultrasonic Sensor 174kHz
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Frequency
174kHz
Series
Voltage - Rated
10 V ~ 30 V
Packaging
Box
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C