SGSXP4-300Q88
DigiKey Part Number
2170-SGSXP4-300Q88-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SGSXP4-300Q88
Description
LIGHT CURTAIN PAIR 300MM
Beam Pitch
300mm
Operating Range
6.0m ~ 60.0m
Operating Temperature
0°C ~ 50°C
Voltage - Supply
24VDC
Protective Height
900mm