SGSSP4-300Q88
DigiKey Part Number
2170-SGSSP4-300Q88-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SGSSP4-300Q88
Description
LIGHT CURTAIN 300MM
Beam Pitch
300mm
Operating Range
0.5m ~ 30.0m
Operating Temperature
0°C ~ 50°C
Voltage - Supply
24VDC
Protective Height
900mm