GS60WL4AQ
DigiKey Part Number
2170-GS60WL4AQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GS60WL4AQ
Description
GUIDE 60MM SPOT LIGHT, STROBE
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Task Light White 12 ~ 30VDC Flat, Clear
Category
Voltage - Supply
12 ~ 30VDC
Operating Temperature
-40°C ~ 50°C
Illumination Color
White
Luminous Flux
316lm
Profile (W x H)
2.36" (60.0mm) Dia