ZEDH1010L19
DigiKey Part Number
2470-ZEDH1010L19-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ZEDH1010L19
Description
LCD DRIVER BOARD USB 10.1" HDMI
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
- LCD Driver/Controller 5V USB 4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
Category
Voltage - Input
5V
Manufacturer
AZ Displays
Size / Dimension
4.35" L x 2.78" W (110.6mm x 70.5mm)
Packaging
Box
Interface
USB
Part Status
Active
Operating Temperature
0°C ~ 65°C