QS81XXHG220
DigiKey Part Number
679-3414-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QS81XXHG220
Description
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Green Diffused 45° 220V 3mA Solder Lug
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
QS81XXHG220 Models
Category
Voltage
220V
Manufacturer
APEM Inc.
Current
3mA
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.315" (8.00mm)
Part Status
Active
Lens Size
10.00mm Dia