QS101XXY12
DigiKey Part Number
679-3433-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
QS101XXY12
Description
LED PNL IND YLW DIFF 12MM SLDR
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Yellow Diffused 30° 12V 20mA Solder Lug
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
QS101XXY12 Models
Category
Voltage
12V
Manufacturer
APEM Inc.
Current
20mA
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bulk
Panel Cutout Dimensions
0.394" (10.00mm)
Part Status
Active
Lens Size
12.00mm Dia